Yardım - Ara - Üyeler - Takvim
Normal Forum Görünümü: Dua Edin
Kadın Hastalıkları Forum > Konular > Gebelik > Hamile Kalmak İsteyenler
gelincik
kizlar bu ay yine umutluyum lutfen benim icinde dua edin.dundu adet tarihim olmadi bugunde yok hala.belime sancilar giriyo ve yatarken bile belim agriyor.sanki adetim olmus gibi hissediyorum gidip bakiyorum yok.benim icinde cok dua edin cunku baskasininyaptigi dualar kabul olurmus...
yasminnn
cnm benim allah gönlüne göre versin inş. hamilesindir. bence test al bi bak derim bi günlük gecikmeyle öğrenmiştim ben. şansını dene. hadi hayırlısı.
gelincik
tesde cesaret edemiyorum.negatif gormekden korkuyorum.1 hafta gecmesini bekliycem dayanabilirsem.
yasminnn
cnm tabiki sen bilirsin ama neden korkacaksın ki herşey nasip varsa vardır. yoksa da üzülmenin anlamı yok zaten olacaktır. bu kadar sıkıntı yapma. bence 1hafta beklemen gereksiz. için içini yiyeceğini öğren bana kalırsa. neyse cnm hakkında hayırlısı olsun inş.
gugu
gelincik canım inşallah hamilesindir bencede bir hafta beklemen gereksiz boşu boşuna kafanı meşgul edeceksin bene 2 gün gecikmeyle kan tahlili yaptırmıştım ve sonuç çıkmıştı canım biran önce tahlil yaptır bence umarım meleğin içindedir yoksada sakın üzülme rabbim nezaman vereceğini çok iyi bilir tatlım kendine iyi bak
nisazeynep
gelincik inşallah hamilesindir canımm dualarım senınle smile.gif güzel haberlerini beklıyoruzz biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gelincik
kizlar cok tesekkur ederim allah razi olsun bugunde hala yok adetim.insallah olmaz.kocama gunumun gecdigini solemek istemiyorum oda umutlanmasin diye.suan baska bi sehre tasindik kocam surekli isde.eczane yeride bilmiyozki buralarda.bide yurt disinda oldugum icin dilida tam bilmiyorum birine sorup ogreniyim. ama en kisa zamanda alcam ve yapacam yeni eve yeni bebek olur insallah.su an ole bi habere okadar ihtiyacimiz varki.hele kocamin ona bugunlerde ole bi haber vermeyi cok istiyorum.ancak ole bi haber onu mutlu eder.insallah isteyen herkeze verir rabbim.kimseyi bebek olmamasiyla imtihan etmesin allahim.cunku gercekten cok zor bi imtihan.cevremde bi kac kisiden biliyorum gercekten cok zor.rabbim ikiser ikiser versin isteyenlere biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nisazeynep
inşallah hamilesindir canım benimm...yurt dışında tekmısınız yoksa akrabalarınız falanda varmı teksen bide çalışmıosan hakıkaten yalnızlık çok zor .benım ailem mersinde ben ankaraya gelın geldım evhanımıyım kayınvalıdem yan apartmanda ama ha varlığı ha yokluğu gelmıo bile..bende çok yalnız hissediyorum kendimi süreklı bunu düşünüyorum kafama çok takıyorum o yüzden ..eşimde bende çok fazla bebek istiyoruz har ay olucakmı aceba ümidiyle beklıyoruz unsure.gif unsure.gif unsure.gif Allahım tüm isteyenlere nasip etsin gerçekten çok zor bi durum sad.gif sad.gif sad.gif
gelincik
evet canim yanlizim burda ne kendi ailemden nede kocamin ailesinden kimse yok.akrabalarimiz var ama cok yakin degil.evet evde cok yanlizim.bide kocam oglen gidiyo ise gece saat 1 de 2 de geliyo eve.hatta bazi zamanlar 4 u buluyo gelmesi.gurbet gercekten cok zor.benimde cok zoruma gidiyo.hayirlisi canim zamanla alisiriz insallah.herkez diyor bebek olana kadar alisamassin bebek olunca unutursun herkezi...
nisazeynep
inşallah bi bebişin olurda yalnızlığın son bulur canım nerdesin yurt dışında ?evlenipmi gittin yoksa evlendikten sonramı ?gerçekten çok benziyoruz birbirimize yaaa biggrin.gif biggrin.gif
gelincik
ingilteredeyim su an.evlendim uc ay kaynanamlarla kaldim turkiyede.daha sonra geldim.bir senedirde burdayim.nerdeysee bir bucuk sene oldu evleneli..yine sen bayramda falan gidiyondur annenlere cok uzak degil.ben isteyince gidemiyorum.gercekten zor oluyor yaa.
gugu
sevgili gelincik inşallah bebiş vardır ve sende gurbet elde yalnız kalmazsın bende ailemden uzaktayım eşimin aileside uzakta sadece arkadaş çevresi işte bütün gün evde sıkıntıdan patlıyorum bide artık doğuma son 2 - 3 hafta kaldı çok dışarı çıkmaya cesaret edemiyorum sabahtan akşama kadar evde yat kalk durumları allahtan cuma günü annem gelecekte yalnızlığım bitecek inşallah tabi sonrada bebişim gelicek inş rabbim sizlerede nasip eder kızlar kendinize iyi bakın
nergis
gelinciğim benim
çook üzüldüm yalnız olduğunu öğrenince. inşallah bende önce sana verir allahım sana can yoldaşı olur bebişin.inşallah sen bu ay hamile kalırsın...
gelincik
tesekkur ederim kizlar rabbim hepimizin yuzunu guldursun.nergiscim bukadar icten dua ettigin icin cok tesekkur ederim allah razi olsun.insallah hepimiz bu ay hamile kaliriz kizlar....

kizlar bugunde olmadi adetim.test aldim ama yapmiya cesaret edemiyorum.bugun 4-5 gun gecikti ama normal adetimden bir hafta sonra bi kanamam olmusdu ona goremi hesapliycam bilmiyorum ona gore hesaplarsam daha adetime iki uc gun var onu bekleyimmi sizce yoksa yapiyimmi cok umutlandim hayal kirikligina ugramaktan korkuyorum.uc dort gundur adetim olmus gibi sancilarim var gidip bakiyorum yok ve uyandigimda midem bulaniyorve cok uykum geliyo.bunlar belirtimi yoksa piskolojikmen olemi hissediyorum bilmiyorum.rabbim hayirlisini versin insallah
gelincik
kizlar test yaptim bu ayda hamile degilim sad.gif
gugu
gelincik canım çok üzüldüm. inşallah önümüzdeki ay gelir meleğin sakın üzülme tatlım rabbim hayırlısını nasip etsin umutsuzluğa kapılma sakın
nisazeynep
canım ya çok üzüldüm sad.gif sad.gif sad.gif ama sakın moralını bozma inşallah öbür ay hamile kalırsın..ben de eğer bu ay hamıle kalmazsam öbür ay hiç takmamaya çalışacam çok takınca olmuyo falan die yorumlar var.sende takmamaya çalış canım rolleyes.gif rolleyes.gif Allahım çok büyük ya inşallah yalnızlığın son bulur bebişinle...
Bu basit görünüm sadece metinlerden oluşur. Resim ve Daha Fazla Bilgi Görmek İçin Forumun Normal Haline Geçmeniz GerekmektedirBuraya Tıklayın.